Jak działa i dlaczego warto stosować środek do czyszczenia tworzyw sztucznych VuPlex® ?

Tworzywa sztuczne, zwane popularnie plastikiem to cud współczesnej myśli naukowej, znajdujący zastosowanie w wielu dziedzinach; wygodny, wszechstronny, lekki , pozwala na tworzenie nowych konstrukcji, obniżenie wagi i nowe kształty.

Materiały z tworzyw sztucznych zaistniały w każdym aspekcie naszego życia i nadal będą to robić w przyszłości, ponieważ chemicy wynajdują wciąż nowe zastosowania. Chociaż tworzywo sztuczne ma wiele zalet, głównym ograniczeniem tego materiału jest jego podatność na uszkodzenia podczas eksploatacji, czyszczenia i konserwacji. Jest to szczególnie istotne w przypadku przezroczystych tworzyw sztucznych, w których drobne zarysowania powierzchni i gromadzenie się brudu powodują utratę przeźroczystości.

Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych VuPlex , działa za pomocą pięciu funkcji w jednym szybkim działaniu. Czyści przy użyciu bezpiecznych składników, które nie uszkadzają plastikowych powierzchni. Nakłada cienką powłokę wosku, która zapewnia ochronę powierzchni przed mikroskopijnymi zarysowaniami. Wosk działa jak bariera przeciw wodzie (hydrofobowo) i innym warunkom atmosferycznym, które powodują starzenie i obniżanie poziomu przezroczystości. Materiał statyczny, który jest wbudowany w plastikową powierzchnię i przyciąga inne materiały ścierne, takie jak kurz, jest kontrolowany przez antystatyczne właściwości VuPlex. VuPlex poleruje na wysoki połysk i przywraca blask i nowy wygląd powierzchni. Wykończenie nie jest lepkie ani tłuste i można je uzyskać w ciągu kilku sekund.

Zastosowanie VuPlex® jest niemal nieograniczone. Chociaż VuPlex® jest przeznaczony do określonego celu (przezroczyste i kolorowe tworzywa), VuPlex® może być również stosowany na polerowanych metalach, powierzchniach malowanych i szklanych.

Jak widać, VuPlex® ma wiele zastosowań. Zamów dziś VuPlex® i wypróbuj !