Znane i nieznane rodzaje folii i ich zastosowanie

W codziennym życiu prywatnym lub biznesowym, na co dzień spotykamy się z wieloma rodzajami folii PVC , często jesteśmy do folii bardzo przyzwyczajeni, czasami jednak nie zdajemy sobie sprawy, że moglibyśmy zastosować folię PVC do naszego projektu.

Poniżej wymienimy kilkanaście grup folii, które znajdują się w ofercie ExTREM Group; jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt bezpośredni.

folie wysokoprzezroczyste, standardowe i na zamówienie, folie twarde przezroczyste i kolorowe, folie konfekcyjne kolorowe, folie skóropodobne, folie drukowane, folie płaszczowe, folie na artykuły dziecięce. folie do specjalnych zastosowań: folie laminowane z papierem, folie zdwajane, folie na zbiorniki urostomijne i kolostomijne, folie elektroizolacyjne i kablowe, elastyczne kurtyny, folie spieniane.

Dodatkowo, oferujemy; inne rodzaje folii:

folie twarde PVC, stosowane do produkcji m. in. skoroszytów i obwolut, obejmujące folie przezroczyste o grubościach 0,13 mm, 0,14 mm i 0,18 mm oraz folie kolorowe o grubości 0,14 mm, folie do produkcji podkładek pod myszki oraz podkładów na biurka, obejmujące folie spieniane o grubości 1,2 mm, 1,6 mm, 1,8 mm oraz 2,0 mm oraz folie twarde, moletowane, przezroczyste o grubości 0,30 mm, folie skóropodobne do produkcji wyrobów biurowo-szkolnych i reklamowych, folie dwuwarstwowe (zdwajane) drukowane z połyskiem, stosowane do produkcji wszelkiego rodzaju okładek o grubości 0,20 mm, folie do produkcji płaszczy przeciwdeszczowych, folie na artykuły dziecięce (folie wysokoprzezroczyste, folie jednobarwne i folie drukowane).

Jeżeli nie znaleźli Państwo , folii do Waszej aplikacji, na zamówienie, możemy wykonać specjalne rodzaje folii, których grubość, twardość, szerokość, molet, nadruk i własności dostosowane będą do indywidualnych potrzeb.

Ww. folie znakomicie nadaj się do produkcji wszelkich wyrobów biurowo-szkolnych, takich jak okładki, segregatory, teczki, wizytowniki, do produkcji opakowań, okien namiotowych i innych wyrobów oraz do wielu zastosowań technicznych. W zależności od sposobu wykończenia powierzchni oferujemy folie gładkie i moletowane różnymi wzorami faktur.

Ciekawym produktem jest specjalistyczna folia konfekcyjna, pakowa, ochronna MOLET 424 PVC do pakowania (zabezpieczania) łożysk, elementów przemysłowych, elektroniki itp. w transporcie.Występuje w różnych kolorach.

- biała - uniwersalna, - niebieska np. do pakowania łożysk ZVL, SKF (pod kolor opakowań producenta), - czerwona np. do pakowania łożysk FAG (pod kolor opakowań producenta), - żółta, - zielona, - czarna, - pomarańczowa, do (zabezpieczania) produktów w warunkach transportowych.

Folia ta doskonale zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, chroni przed wodą, wilgocią, ciężkimi warunkami w transporcie. Folia jest wodoodporna. Pozbawiona jest metali ciężkich, w 100% podlega recyklingowi. Folia wzmacniana jest poprzez proces moletowania.Nadaje się do pakowania elementów przemysłowych do wysyłki.

UWAGA!!! Na życzenie klienta istnieje możliwość indywidualnego zadruku folii.